ikonki_wszystkie_1 ikonki_wszystkie_2 ikonki_wszystkie_3

Specjalne podejście do młodych pacjentów!

Często zdarza się, że pierwszy kontakt dziecka z dentystą jest dla niego traumatycznym przeżyciem. Następstwem takiego spotkania może być paraliżujący strach przez kilka następnych lat, albo nawet przez całe życie. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby dzieci miały odpowiednią opiekę podczas wizyty.

Nie ryzykuj! Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko chętnie chodziło do stomatologa przyjdź z nim do mojego gabinetu! Ja sprawię, że na następne wizyty będą tak dla Twojej pociechy jak i dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem.

Przygotowanie dziecka przed wizytą u stomatologa.

Po 1; Nie strasz dziecka dentystą; nie mów o wizycie ze smutkiem czy strachem. Staraj się mówić o tym jak o czymś ważnym i przyjemnym. W końcu dentysta dba o Twoje zdrowie!

Po 2; Pierwsza wizyta powinna służyć do oswojenia dziecka z gabinetem. Spotkajmy się razem na bezpłatnej wizycie kontrolnej. Dzięki temu Twój syn lub córka nie wyniesie przykrych wspomnień i nie będzie bał/a się kolejnej wizyty.

Po 3; Nie czekaj na próchnicę! Regularna profilaktyka i drobne bezbolesne zabiegi pozwolą uniknąć drogich zabiegów i silnego bólu. Dla moich pacjentów, wizyty kontrolne w gabinecie są bezpłatne!

Stomatolog_BeataMoritz_OzarowMazowiecki_Pacjent_Prawa_PSD