ikonki_wszystkie_1 ikonki_wszystkie_2 ikonki_wszystkie_3
foto

dr Beata Moritz

lek. Stomatolog

Gwiazdki

Btn

 

.
.

 

Stomatolog z powołania, cierpliwa i życzliwa. Wnikliwie przeprowadza wywiad, otwarta na pacjenta i miła w kontakcie. Doktor Moritz świetnie wykonuje swoją pracę i zna się na tym co robi. Polecam!

Anna J 

gwiazdki_komentarze

Profesjonalna i sympatyczna. Genialne efekty pracy Pani Doktor. Bez bólu i stresu, a na dodatek szczegółowy plan leczenia i wszystko konkretnie wyjaśnione. Polecam i sama jeszcze raz skorzystam!

Mika P 

Polecam, jest miła i kontaktowa. Na dodatek bardzo bardzo kompetentna. Na każde pytanie pytanie uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Zadowolenie 100% 🙂 !

Karolina B 

Kompetentna i sympatyczna, świetne podejście do dzieci. Polecam wszystkim!

Iwona I 

Pani Doktor to bardzo sympatyczna osoba, z świetnym podejściem do pacjenta. Odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Jej gabinet jest ładny i schludny, no i w świetnej lokalizacji – parkowanie przed samym lokalem!

Darek J. 

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Naprawdę nie sadzę, żebym mogła gdzieś w Warszawie uzyskać tak fachową opiekę przy tak niskich kosztach. Serdecznie polecam!

Monika N. 

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawiły że przestałem bać się stomatologa, a przez to mam w końcu zdrowe zęby! Rodzinna atmosfera; ceny stosowne do wysokiej jakości usług. Bardzo polecam Gabinet!

Dominik J. 

Szybko i profesjonalnie:) Pani doktor odpowiadała na każde pytanie. Posiada dużą wiedzę oraz świetne kwalifikacje. Pozdrawiam.

Michał W. 

Na wizytę skusiły mnie pozytywne opinie. Będę na pewno wracał i śmiało polecam. Bez bólu, fachowo. Gabinet: estetyczny i bardzo czysty!!!

Rafał D. 

Pani doktor ma dobre podejście do starszych osób. Potrafi uspokoić, odpowiednio przygotować i odnosi się z wielkim szacunkiem! Moja mama jako starsza osoba, która unikała lekarzy dzięki Pani Doktor zmieniła zupełnie swoje podejście do wizyt u stomatologów.

Ewa K. 

Zniechęcony innymi wizytami nie sądziłem, że kiedykolwiek spotkam tak dobrego dentystę który będzie potrafił wyleczyć moje zęby. Miałem ogromny fart, że trafiłem do gabinetu doktor Moritz. Bardzo, bardzo dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość, zrozumienie i zainteresowanie się historią mojej choroby. Dziś z całą rodziną jesteśmy pacjentami Pani doktor. Do zobaczenia na kolejnych wizytach!

Piotrek O. 

 

Opinie na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród pacjentów – od 1 czerwca do 5 sierpnia 2016